Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Pajisje pėr Shtėpi > Krevatė
Atrakto Blerës


   Shtrat modern per femije (shume pak i perdorur) Numri i Artikullit : 101451   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


Shtrat modern per femije (shume pak i perdorur)

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 209,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 10000, Prishtine
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2011-08-15 08:52:12 GMT-05:00
Koha e Fillimit 20 Jun. 2011 15:52:12
Koha e Mbarimit 15 Aug. 2011 15:52:12
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
irazap88 (0)
I Regjistruar qė nga 02 Jun. 2011
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
Shes shtrat per femije deri ne moshen 16 vjecare

Shtrati eshte blere para disa muajve por eshte i paperdorur

Cmimi teper i volitshem vetem 210 euro (pa dyshek ortopedik, vetem me shpuze)
Cmimi me dyshek ortopedik origjinal (vlera 150 euro) 300 euro

Shtati mund te perdoret edhe per dy persona
Njeri fle siper e tjetri perfundi
Poashtu perdoret edhe si shtepi per femije per te luajtur


Ju faleminderit per interesimin
Visari
Prishtine
Telefon: 044331700
Gjendja e Artikullit: I Pėrdorur  
Artikullin do ta postoni pėr: 3 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
Shtrat modern per femije (shume pak i perdorur)
Artikulli i shikuar 4721 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
TEB
TEB
NLB
NLB
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    


Postuesi , irazap88 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash