Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Veshje & Aksesuarė > Pėr Femra > Tjerė
Atrakto Blerës


   RROBA FIRMATO ME SHUMIC , DUKE FILLUAR NGA 1 EURO - FUNDE DHE SHUM GJERA TE TJERA Numri i Artikullit : 104578   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


RROBA FIRMATO ME SHUMIC , DUKE FILLUAR NGA 1 EURO - FUNDE DHE SHUM GJERA TE TJERA

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 1,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 10000, Prishtine
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2012-05-22 16:00:14 GMT-05:00
Koha e Fillimit 27 Mar. 2012 23:00:14
Koha e Mbarimit 22 May. 2012 23:00:14
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
irazap88 (0)
I Regjistruar qė nga 02 Jun. 2011
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
SHESIM RROBA FIRMATO ME SHUMIC , DUKE FILLUAR NGA 1 EURO PO JU MARIM NJE SHEMBULL
SHESIM 5500 COP QE JAN 1200 KEMISHA 1800 PANTALLONA , 350 PAL KEPUC . 500 TRIKO , 250 KOSTUME DA BANJO DHE 1400 FUNDE DHE SHUM GJERA TE TJERA , VLERA E 5500 =30 MIJ EURO KUR VLERA E KETYRE 5500=400 MIJ EURO
NARDI 00355693225678
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 3 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
RROBA FIRMATO ME SHUMIC , DUKE FILLUAR NGA 1 EURO - FUNDE DHE SHUM GJERA TE TJERA
Artikulli i shikuar 905 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Banka Kombėtare
Banka Kombėtare
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    


Postuesi , irazap88 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash