Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Antikė > Qilima & Tepiha
Atrakto Blerës


   Qilima dhe tapete te permasave te ndryshme dhe cilesore. Punim artizanal. Numri i Artikullit : 113736   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


Qilima dhe tapete te permasave te ndryshme dhe cilesore. Punim artizanal.

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 44,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 20000, Dukagjin
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2013-12-09 08:23:45 GMT-05:00
Koha e Fillimit 14 Oct. 2013 16:23:45
Koha e Mbarimit 09 Dec. 2013 15:23:45
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
kusu1963 (0)
I Regjistruar qė nga 25 Oct. 2010
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
lloji i njoftimit. : shes

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Shesim qilima dhe tapete te permasave te ndryshme dhe cilesore. Punim artizanal.
MAsat variojne: 10x10cm deri 200x300cm
Ngjyrat variojne me fije leshi + pambuk. Punohet edhe me akrelik + pambuk

ēmimet te arsyeshme. 1 m2 45 Euro

Ofrojme garanci

Cel. : 0682946281
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 3 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
Qilima dhe tapete te permasave te ndryshme dhe cilesore. Punim artizanal.
Artikulli i shikuar 132 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    

Artikuj tjerė nga Ky Shitės
KARTMONEDHE  SHQIPTARE 5 FRANGA ARI  VITI 1926
» KARTMONEDHE SHQIPTARE 5 FRANGA ARI VITI 1926
Oferta Fillestare : 3,50 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 19 Aug. 2016 23:00:54
MONEDHE SHQIPTARE - 1 Lek  - viti -1939
» MONEDHE SHQIPTARE - 1 Lek - viti -1939
Oferta Fillestare : 3,00 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 19 Aug. 2016 23:00:48
MONEDHE SHQIPTARE - 1 Lek  - viti -1939
» MONEDHE SHQIPTARE - 1 Lek - viti -1939
Oferta Fillestare : 3,00 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 19 Aug. 2016 23:00:48
MONEDHA GREECE 1 DRACHMA VITI 1926 ME HELMET GJENDJA E MIRE (GJM)
» MONEDHA GREECE 1 DRACHMA VITI 1926 ME HELMET GJENDJA E MIRE (GJM)
Oferta Fillestare : 1,50 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 19 Aug. 2016 23:01:46


Postuesi , kusu1963 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash