Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Art > Piktura
Atrakto Blerës


   Piktura te Ndryshme Numri i Artikullit : 102942   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


Piktura te Ndryshme

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 100,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 20000, Dujagjin
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2012-01-18 15:29:23 GMT-05:00
Koha e Fillimit 23 Nov. 2011 22:29:23
Koha e Mbarimit 18 Jan. 2012 22:29:23
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
Aras93 (0)
I Regjistruar qė nga 14 Dec. 2010
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
Piktura Origjnale nga Artist te Shqiperise dhe Kosoves

Foto Nesha
Tel: 044120094
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 5 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
Piktura te Ndryshme
Artikulli i shikuar 3326 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
TEB
TEB
NLB
NLB
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    


Postuesi , Aras93 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash