Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Art > Piktura
Atrakto Blerës


   Piktura per shitje - Paintings for Sale Numri i Artikullit : 104183   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


Piktura per shitje - Paintings for Sale

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 800,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 20000, Dujagjin
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2012-04-20 14:53:06 GMT-05:00
Koha e Fillimit 24 Feb. 2012 20:53:06
Koha e Mbarimit 20 Apr. 2012 21:53:06
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
Aras93 (0)
I Regjistruar qė nga 14 Dec. 2010
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
Piktura per shitje - Paintings for Sale


6. Vivacity – vivacité / intensity – intensité – EUR 3,500
7. Boy with the bicycle - garēon avec le vélo – EUR 2,700
8. Nature in a vase - nature dans un vase – EUR 2,200
9. Sailing – Voile – EUR 800

Tel: 0692026483
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 3 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
Piktura per shitje - Paintings for Sale
Artikulli i shikuar 700 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Banka Kombėtare
Banka Kombėtare
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    


Postuesi , Aras93 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash