Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Argjendari & Orė > Tjetėr
Atrakto Blerës


   Optika Plus lider ne fushen e optikes Numri i Artikullit : 105860   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


Optika Plus lider ne fushen e optikes

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 29,99 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 20000, dukagjin
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2012-08-27 03:15:32 GMT-05:00
Koha e Fillimit 02 Jul. 2012 10:15:32
Koha e Mbarimit 27 Aug. 2012 10:15:32
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
ugert69 (0)
I Regjistruar qė nga 29 May. 2011
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
Optika plus me nje eksperience disa vjecare ofron sherbime me cilesi te larte.Ne kete klinikedr. shkencave Veli Tagani ofron diagnostikim dhe korigjim te sakte te anomalive te syve. Trajtim konservativ i pathologjive.
Rruga:George W. Bush. , Tirane, Shqiperi
[Tel: ++ 355 4 224 57 97 ] [ fax: ] [ Email: optikaplus@hotmail.com ] [ http://www.optikaplus.al ]

Optika Plus ju ofron nje sherbim te cilesise se larte.
- Vizite okulistike.
- Fushe vizive.
- Laborator i teknollogjise se larte per montim syzesh.
- Syze dielli dhe skelete optike nga firmat prestigjioze.
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 5 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
Optika Plus lider ne fushen e optikes
Artikulli i shikuar 187 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Banka Kombėtare
Banka Kombėtare
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    


Postuesi , ugert69 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash