Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Koleksione > Monedha
Atrakto Blerës


   MONEDHA TE VJETRA ROMAKE- GREKE BIZNATINE PREJ FLORIRI (ARI) ARGJENDI (SERMI) BRONZI Numri i Artikullit : 104624   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


MONEDHA TE VJETRA ROMAKE- GREKE BIZNATINE PREJ FLORIRI (ARI) ARGJENDI (SERMI) BRONZI

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 16,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 20000, Dukagjin
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2012-05-29 02:51:41 GMT-05:00
Koha e Fillimit 03 Apr. 2012 09:51:41
Koha e Mbarimit 29 May. 2012 09:51:41
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
kusu1963 (0)
I Regjistruar qė nga 25 Oct. 2010
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" SHET DHE BLENE MONEDHA TE VJETRA ILIRE TE ARGJENDIT (SERMIT) TE BRONZIT- MBI 2 MIJĖ VJET TE VJETRA -

MONEDHA TE VJETRA ROMAKE- GREKE BIZNATINE PREJ FLORIRI (ARI) ARGJENDI (SERMI) BRONZI -

GJESENDE TE VJETRA ANTIKE - FIGURA TE VJETRA TE ARIT - FIGURA TE ARGJENDIT FIGURA TE TE BRONZIT -

MONEDHA ME SHUMICE TE PA PASTRUARA QE GJENDEN GJATE LEVRIMIT TE TOKES etj.


SHNSH "DEMASTION" NDERMJETESON ME PERQINDJE EDHE NE SHITJEN E SENDEVE ANTIKE NEPER VENDE TE NDRYSHME
TE BOTES

SHOQATA GJITASHTU KERKON NGA ATA QE HASIN NE SHENJA TE NDRYSHME NEPER TERENET MALORE ANEKENDE KOSOVES - LE TA FOTOGRAFOJNE SHENJEN DHE LE TE KERKOJNE BASHKEPUNIM ME ANETARET E SHOQATES .
SHIH SHEMBUJT NE FOTO TE FOTOGRAFUAR NGA ATA QE E KANE PASION KETE VEPRIMTARI.
EMAIL ADRESA E SHOQATES : numizmatikakosova@hotmail.com
Tel: 044 216 095
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 3 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
MONEDHA TE VJETRA ROMAKE- GREKE BIZNATINE PREJ FLORIRI (ARI) ARGJENDI (SERMI) BRONZI
Artikulli i shikuar 1090 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
Raiffeisen Bank
Raiffeisen Bank
TEB
TEB
Mastercard
Mastercard
Visa
Visa
Banka Kombėtare
Banka Kombėtare
NLB
NLB
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    

Artikuj tjerė nga Ky Shitės
KARTMONEDHE - GJERMANE - 10 MARKA VITI 1929
» KARTMONEDHE - GJERMANE - 10 MARKA VITI 1929
Oferta Fillestare : 4,99 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 13 Jul. 2016 15:44:26
Libra te ndryshme me autor shqipetar jan diku reth 500 libra
» Libra te ndryshme me autor shqipetar jan diku reth 500 libra
Oferta Fillestare : 799,00 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 24 Jun. 2016 15:38:13
KARTMONEDHE SHQIPTARE   2 EK 1940
» KARTMONEDHE SHQIPTARE 2 EK 1940
Oferta Fillestare : 3,50 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 13 Jul. 2016 15:44:13
SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" BLENE MONEDHA TE VJETRA
» SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" BLENE MONEDHA TE VJETRA
Oferta Fillestare : 20,00 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 13 Jul. 2016 15:44:13


Postuesi , kusu1963 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash