Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kthehuni nė Ballinė
E listuar nė Kategorinė : Shėndet & Bukuri > Kozmetikė, Makeup
Atrakto Blerës


   LLaka per thoj Duo Lips per buzė Prodhim Gjermane 100 COPA 30 € VETEM Numri i Artikullit : 104414   

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.


LLaka per thoj  Duo Lips per buzė  Prodhim Gjermane  100 COPA 30 € VETEM

Ju duhet tė jeni tė regjistruar pėr tė Ofertuar.

EUR 1,00 EUR [ Konverto ]
Oferta Aktuale -
Oferta Fillestare
Sasia 1
# Ofertat 0
LOKACIONI 10000, Prishtine
Shteti Kosovė
Koha e mbetur 2012-05-06 04:54:04 GMT-05:00
Koha e Fillimit 11 Mar. 2012 11:54:04
Koha e Mbarimit 06 May. 2012 11:54:04
Statusi Mbyllur
Fituesi(t) N/A
Informacioni i Shitėsit
irazap88 (0)
I Regjistruar qė nga 02 Jun. 2011
Kosovė
Artikuj tjerė nga Ky Shitės

Pėrshkrimi
LLaka per thoj
Duo Lips per buzė
Prodhim Gjermane

1 Duo lips (Lipsglous + Laps)qmimi eshtė 7,95 € te ne vetem 0,30
2 LLakat (jan dy ngjyra ne ni LLak) dhe shitet per njė 6,95 € te ne vetem 0,30

vetem 30 cent per cop prej
vetem 30 cent per cop prej

vlera e tyre esht 650€


VALA Tel: 044315753 dhe 044315753


telefon 044315753


Komuna: Prishtinė
Gjendja e Artikullit: I Ri (me etiketė)  
Artikullin do ta postoni pėr: 3 ditė  
Detajet pėr Kthim Kthimet Pranohen:: -   Kompenzimi: -----------------   Transportin e Kthimit paguan:: --------  
Fotografitė e Ankandit
Zgjedhni Fotografi

Shikoni Fotografitė e Zmadhuara
LLaka per thoj  Duo Lips per buzė  Prodhim Gjermane  100 COPA 30 € VETEM
Artikulli i shikuar 1500 Herė
Pyete Shitėsin
Ju lutem Kyēuni pėr tė i bėrė pyetje shitėsit.
PAGESAT OFFLINE
ProCredit Bank
ProCredit Bank
TEB
TEB
NLB
NLB
Transporti
Kushtet e Transportit Blerėsi paguan shpenzimet e Transportit
Tarifa Postare -
Sigurimi -
Metoda e Transportit Drejtpėrdrejtė

Ofertuesi apo Shitėsi i kėtij Artikulli?
Kyēuni nė Llogarinė tuaj
Shiko Printim Vėzhgo kėtė artikull Dėrgo Artikullin Mikut tuaj    


Postuesi , irazap88 , merr tė gjitha pėrgjegjėsitė pėr pėrmabjtjen e kėtij listimi tė artikullit


Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash