Ankandi Online i Rajonit
Mirësevini, Kyçuni apo Regjistrohuni
Blejtashi Im []
ID e Pėrdoruesit
Fjalėkalimi
Kategoritė []


Kategori: Antikė

Kėrko nė Kategori   [ Kėrkim Themelorė ]
Kėrkoni
Kėrkoni titullin dhe pėrshkrimin e artikullit
Fjalėt Kyēe do tė pėrshtaten me Titull tė Artikullit
Vetėm artikujt "BlejTash"
Vetėm artikujt me "Ēmim Rezervė" Vetėm Artikujt me Fotografi
Vetėm artikujt Standard Vetėm artikuj me metodėn "Holandeze"
Vetėm Pagesė Direkte Vetėm Pagesė e Rregult
Artikujt me opcion Shkėmbimi

Shes Monedha floriri te vitit1891
Shes Monedha floriri te vitit1891
Oferta Fillestare : 300,00 EUR
Oferta Aktuale : -
Pėrfundon : 24 Dec. 2014 16:25:31
Nėnkategoritė
 » Antikė e Riprodhuar
 » Argjend
 » Arkitektonike
 » Arte Dekorative
 » Etnografikė
 » Gjėra Antike
 » Harta & Atlaset
 » Instrumente Muzikorė
 » Libra & Dorėshkrime
 » Qilima & Tepiha
 » Statuja
 » Tekstile
 » Tė Qepura
 » Vazo
 » Tjerė
Titulli i Artikullit
Titulli i Artikullit NgritjeTitulli i Artikullit Zbritje
Oferta Fillestare
Oferta Fillestare NgritjeOferta Fillestare Zbritje
Oferta Maksimale
Oferta Maksimale NgritjeOferta Maksimale Zbritje
# Ofertat
# Ofertat Ngritje# Ofertat Zbritje
Pėrfundon
Pėrfundon NgritjePėrfundon Zbritje
Or xhepi e vjeter e argjend Or xhepi e vjeter e argjend
Or xhepi e vjeter e argjend BlejTash
69,00 EUR - 0 50 ditė, 11h 19m
Or xhepi e vjeter e argjend Or xhepi e vjeter e argjend
Or xhepi e vjeter e argjend BlejTash
69,00 EUR - 0 50 ditė, 11h 18m
Shes skulpturen (punim artistik)nga Bronzi e viteve 50-te Shes skulpturen (punim artistik)nga Bronzi e viteve 50-te
Shes skulpturen (punim artistik)nga Bronzi e viteve 50-te BlejTash
995,00 EUR - 0 49 ditė, 9h 34m
KUR 'AN  I  VJETER KUR 'AN I VJETER
KUR 'AN  I  VJETER BlejTash
49.999,00 EUR - 0 49 ditė, 9h 34m
Shes skulpturen (punim artistik)nga Bronzi e viteve 50-te Shes skulpturen (punim artistik)nga Bronzi e viteve 50-te
Shes skulpturen (punim artistik)nga Bronzi e viteve 50-te BlejTash
995,00 EUR - 0 49 ditė, 9h 34m
KUR 'AN  I  VJETER KUR 'AN I VJETER
KUR 'AN  I  VJETER BlejTash
49.999,00 EUR - 0 49 ditė, 9h 34m
Radio Mimoza vitit 1966 Radio Mimoza vitit 1966
BlejTash
5.000,00 EUR - 0 49 ditė, 6h 23m
BIBBIA VITI 1924 - LA SACRA BIBBIA VITI 1924 - LA SACRA
BIBBIA VITI 1924 - LA SACRA BlejTash
99,00 EUR - 0 47 ditė, 8h 35m
Shlem i tankistave Gjerman - luftes e II boterore Shlem i tankistave Gjerman - luftes e II boterore
Shlem i tankistave Gjerman - luftes e II boterore BlejTash
149,00 EUR - 0 45 ditė, 9h 1m
Makine e vjeter e shkrimit e vitit 1910 Makine e vjeter e shkrimit e vitit 1910
Makine e vjeter e shkrimit e vitit 1910 BlejTash
199,00 EUR - 0 45 ditė, 9h 1m
FILIGRAN - PUNUAR NE ARGJEND - SHEKULLI 20 FILIGRAN - PUNUAR NE ARGJEND - SHEKULLI 20
FILIGRAN - PUNUAR NE ARGJEND - SHEKULLI 20 BlejTashParashtro Ofertė
19,00 EUR - 0 45 ditė, 9h 1m
Hekur/ Pegell e vjeter me prush. 200 vjet e vjeter Hekur/ Pegell e vjeter me prush. 200 vjet e vjeter
Hekur/ Pegell e vjeter me prush. 200 vjet e vjeter BlejTash
79,00 EUR - 0 45 ditė, 9h 1m
PIKTURA- PAINTING - W. GARCIA STIL LIFE OIL ON CANAVACE PIKTURA- PAINTING - W. GARCIA STIL LIFE OIL ON CANAVACE
PIKTURA- PAINTING - W. GARCIA STIL LIFE OIL ON CANAVACE BlejTash
360,00 EUR - 0 42 ditė, 1h 35m
PIKTURA- PAINTING SOTIR CAPO - ONUFRI ME TE BIRIN NIKOLĖ 1990 PIKTURA- PAINTING SOTIR CAPO - ONUFRI ME TE BIRIN NIKOLĖ 1990
PIKTURA- PAINTING SOTIR CAPO - ONUFRI ME TE BIRIN NIKOLĖ 1990 BlejTash
2.400,00 EUR - 0 42 ditė, 1h 35m
Monedha Bulgare - 20 Leva 1940,5,10,20 stotinki 1906-1913 Monedha Bulgare - 20 Leva 1940,5,10,20 stotinki 1906-1913
Monedha Bulgare - 20 Leva 1940,5,10,20 stotinki 1906-1913 BlejTash
11,00 EUR - 0 41 ditė, 8h 36m
Monedha Bulgare 2 x 50 LEVA 1940 + 2 X 5 LEVA 1930 Monedha Bulgare 2 x 50 LEVA 1940 + 2 X 5 LEVA 1930
Monedha Bulgare 2 x 50 LEVA 1940 + 2 X 5 LEVA 1930 BlejTash
17,00 EUR - 0 41 ditė, 8h 36m
DOKUMENT I VJETER OTTOMAN ME VUL - THUGRA DOKUMENT I VJETER OTTOMAN ME VUL - THUGRA
DOKUMENT I VJETER OTTOMAN ME VUL - THUGRA BlejTash
34,00 EUR - 0 41 ditė, 8h 36m
SHITET DOKUMENTTJETER I VJETER OTOMAN ME VUL DHE PULL TE VJETER SHITET DOKUMENTTJETER I VJETER OTOMAN ME VUL DHE PULL TE VJETER
SHITET DOKUMENTTJETER I VJETER OTOMAN ME VUL DHE PULL TE VJETER BlejTash
34,00 EUR - 0 41 ditė, 8h 36m
DOKUMENT TJETER I VJETER OTOMAN ME VUL DHE ME PULL DOKUMENT TJETER I VJETER OTOMAN ME VUL DHE ME PULL
DOKUMENT TJETER I VJETER OTOMAN ME VUL DHE ME PULL BlejTash
34,00 EUR - 0 41 ditė, 8h 36m
Fotografi e vjeter e ushtareve Otoman -Cabinet Card Fotografi e vjeter e ushtareve Otoman -Cabinet Card
Fotografi e vjeter e ushtareve Otoman -Cabinet Card BlejTash
98,00 EUR - 0 41 ditė, 8h 36m
[ 1 ] 2 3 4 5 [>] [>>]

Copyright © 2010 Ankandi Online i Rajonit - Blejtash. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Emri dhe Logo e Blejtash janë pronë e kompanisë sonë, nuk lejohet kompjimi dhe keqpërdorimi i tyre. Perdoruesit e kësaj faqeje bien dakord me RREGULLORE dhe PRIVATĖSI të Ankandit Online Blejtash